Ubezpieczenia

Ubezpiecz się mądrze. Nasz ekspert doradzi Tobie w tej kwestii i pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę w najlepszej cenie. Współpraca z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi to gwarancja Twojego zadowolenia i bezpieczeństwa.

Małgorzata Stenzel

W zakresie ubezpieczeń zaopiekuje się Tobą Gosia – specjalistka ds. ubezpieczeń w BestFinance.

Gwarancja najlepszej ceny i jakości

Bezpłatne, merytoryczne konsultacje ubezpieczeniowe

Gwarancja bezpieczeństwa i kompetencji obsługi

Wsparcie podczas trwania ubezpieczenia

Ubezpieczamy prawie wszystko!

To nie jest pełna oferta. Lista aktualnie udzielanych ubezpieczeń stale się aktualizuje. Aby poznać pełną ofertę zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura.

Na życie

Komunikacyjne

Turystyczne

Fotowoltaiki

Ubezpieczalnie partnerskie

Nie tracimy czasu na współpracę ze słabymi firmami. Szanujemy naszych klientów, dlatego oferty, które dla nich przygotowujemy powstają w oparciu o solidnych partnerów. Ubezpieczalnie, z którymi pracujemy to czołówka, która zapewnia bezpieczeństwo i dobrą współpracę.

Wykaz towarzystw ubezpieczeniowych

Generali, Compensa, Warta HDI, Uniqa, TUZ TUW – czerwony, Euronis, Trasti, Wiener, Allianz, Proama, PZU, Inter Risk, Link4, MTU, Ergo Hestia, Benefia, YOU Can Drive, TUW TUW – niebieski ,Signal Iduna, bezpieczny.pl – odłam Generali, Generali Agro – odłam Generali.

Firma BestFinance działa od 2021 w Kartuzach i świadczy usługi z zakresu pośrednictwa finansowego. Główny zakres działań firmy to kredyty, ubezpieczenia i nieruchomości. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.